Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

MotoGp ,Malajzi , Rossi ne pole position ..

Shko poshtë

MotoGp ,Malajzi , Rossi ne pole position ..

Mesazh nga Linddt prej Tue Jun 29, 2010 6:23 am

Pole position per Valentino Rossin ne Cmimin e Madh te Malajzise ne MotoGP, prova e parafundit e kampionatin boteror.

Kampioni i botes ka shenuar kohen me te mire per 2'00"518.

Pas tij ka ardhur shoku i tij i skuadres, Jorge Lorenzo dhe me pas spanjolli Dani Pedrosa. Shpresojme edhe neser te shkoje keshtu rossi ...
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi