Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Farmakologjia Klinike

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Farmakologjia Klinike

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 3:53 pm

Clinical Pharmacology
Tekst i Farmakologjise Klinike


Download:


PartI: http://rapidshare.com/files/25035334...logy.part1.rar

PartII: http://rapidshare.com/files/25039394...logy.part2.rar

PartIII: http://rapidshare.com/files/25039709...logy.part3.rar

OR

http://mihd.net/27ubte
http://mihd.net/tc5xhv
http://mihd.net/oyb4c5
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 24

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi