Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

*Mendimet Dhe Veprimet*

Shko poshtë

*Mendimet Dhe Veprimet*

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jun 30, 2010 9:43 am

Pershendetje
Shume here ndodh qe njeriu mendon dicka dhe per arsye te pa ditur, vepron ne tjeter menyre! Jan mendimet tona qe kontrollojn veprimet qe bejm zakonisht ne familje, shoqeri, pune, shkolle etj. apo veprojm pa u menduar vetem sepse disa gjera jan ber ves i personalitetit ton te perditshem?
Do kisha deshire te diskutonim hapur kte teme sepse mendoj qe secili prej nesh mendon ne nje far lloj menyre, por si rezultat veprat jan ndryshe nga cfare mendojm..
Perse ndodh kjo gje mbi njeriun dhe cfare e shtyn qe mos te veproj gjithemone ashtu sic mendon ose viceversa..
Flm, qe e lexuat, pres mendime!!
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi