Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ora është Sun Dec 09, 2018 11:58 pm

Shkenca


 • Shkenca

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Probleme dhe Lojra Inteligjence.


  Probleme dhe Lojra Inteligjence.Nese doni te zbaviteni apo te stervisni trurin ky eshte kendi i duhur. Probleme llogjike dhe numerike te çdo veshtiresie.
  10 Temat
  17 Mesazhet
  Thu Aug 19, 2010 12:05 pm
  Akili  Detyra matematike
 • Matematika


  MatematikaNese dikush nuk arrin te kuptoj se sa e thjesht eshte Matematika, kjo ndodh vetem sepse ende nuk ka kuptuar se sa e veshtire eshte jeta. "J. Von Neumann"
  122 Temat
  472 Mesazhet
  Thu Aug 11, 2011 7:19 pm
  Linddt  Loje llogjike-Lodheni pak Trurin
 • Fizika


  FizikaShkenca qe studion fenomenet natyral duke gjetur shpjegime racionale te shprehur normalisht ne gjuhe matematikore.
  24 Temat
  43 Mesazhet
  Thu Aug 19, 2010 12:00 pm
  Akili Disa informacione bazilare reth Fizikes
 • 12 Temat
  114 Mesazhet
  Wed Aug 18, 2010 2:36 pm
  No.i.d Klimatologjia

 • Mesazhe të rejaMesazhe të reja
 • Asnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri
 • Forumi është KyçurForumi është Kyçur