Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ora është Tue Nov 20, 2018 6:14 pm

Matematika

 • Matematika

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Degët e matematikës


  Disa nga degët e matematikës janë : Algjebra Aritmetika Analiza komplekse Analiza Matematike Ekuacionet diferenciale Funksionet Gjeometria algjebrike Gjeometria analitike Gjeometria diferenciale Gjeometria deskriptive Gjeometria projektive Gjeometria Kombinatorika Logjika Matematikore Matematika diskrete Topologjia
  16 Temat
  61 Mesazhet
  Mon Aug 16, 2010 7:47 pm
  Shooter-Ks Topologjia
 • Matmatikant të shquar


  Matmatikant të shquar
  48 Temat
  261 Mesazhet
  Tue Aug 17, 2010 8:23 am
  Shooter-Ks Hipi Zhdripi i Matematikës/1007
 • Gjethqka rreth matematikes


  ketu mund te gjni Gjethqka rreth matematikes
  54 Temat
  145 Mesazhet
  Thu Aug 11, 2011 7:19 pm
  Linddt  Loje llogjike-Lodheni pak Trurin
 • Temat
  Përgjigjet
  Shikime
  Mesazhi i fundit
 

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderator

nitti

Drejtat e ktij Forumit:

Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Legjenda
 • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
 • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
 • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
 • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
 • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
 • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
 • Lajmërim Lajmërim
 • Ngjitës Ngjitës
 • Global announcement Global announcement