Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Per momentin....

Faqja 3 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtë

Re: Per momentin....

Mesazh nga Krajlica e deqanit prej Wed Aug 04, 2010 6:25 pm

per momentin po rri ne pc
avatar
Krajlica e deqanit
Antar
Antar

Numri i postimeve : 7
PIKE : 9
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010
Mosha : 27
Vendbanimi : Deqan

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per momentin....

Mesazh nga lenti prej Wed Aug 04, 2010 6:56 pm

per momentin po rri ne pc pak
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per momentin....

Mesazh nga {{S....S}} prej Wed Aug 04, 2010 9:39 pm

per momentin po knaqna nforum

{{S....S}}
Antar
Antar

Numri i postimeve : 7
PIKE : 7
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per momentin....

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Fri Aug 06, 2010 11:26 am

Per momentin poo nDeGjooJ MuZiiC
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per momentin....

Mesazh nga besa krasniqi prej Sat Aug 07, 2010 7:54 pm

per momentin sa hyra ne forum
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per momentin....

Mesazh nga Akili prej Mon Aug 09, 2010 10:56 am

per momenti sa u regjistrova ne forum
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per momentin....

Mesazh nga *A*A*A*A*A*A*A*A prej Wed Aug 11, 2010 8:17 am

per momentin po degjoj muzik
meden
avatar
*A*A*A*A*A*A*A*A
Antar
Antar

Numri i postimeve : 17
PIKE : 33
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per momentin....

Mesazh nga Goni-13 prej Sat Aug 14, 2010 8:12 pm

per momenti po rri
avatar
Goni-13
Antar
Antar

Numri i postimeve : 8
PIKE : 8
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per momentin....

Mesazh nga $.Saranda.$ prej Sat Aug 14, 2010 9:01 pm

po komentoj
avatar
$.Saranda.$
Master
Master

Numri i postimeve : 525
PIKE : 561
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per momentin....

Mesazh nga Ti-n-a prej Sun Aug 15, 2010 9:09 am

per momentin sa hyra ne forum
avatar
Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per momentin....

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Sun Aug 15, 2010 9:58 am

Per momentin po postoj
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per momentin....

Mesazh nga Ti-n-a prej Sun Aug 15, 2010 10:41 am

per momenti hyra perseri ne forum
avatar
Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per momentin....

Mesazh nga Shooter-Ks prej Mon Aug 16, 2010 5:24 pm

po postoj
avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 22

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per momentin....

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Mon Aug 16, 2010 5:25 pm

Per momentin po postooj
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per momentin....

Mesazh nga viola prej Mon Aug 16, 2010 5:43 pm

Ti pershendes te gjith Antaret e Forumit ju uroj qdo te mire , te vazhdojn keshtu siq jan me shoqerin e respektuar klm se ika un
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per momentin....

Mesazh nga Linddt prej Mon Aug 16, 2010 5:49 pm

persh per ty viola edhe une te uroj qdo te mir ne jet ty edhe krejt antarve te tjer...
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per momentin....

Mesazh nga Shooter-Ks prej Mon Aug 16, 2010 10:36 pm

per momentin sa hyra ne forum
avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 22

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per momentin....

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Tue Aug 17, 2010 8:00 am

per momentin sa hyra ne forum
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per momentin....

Mesazh nga Linddt prej Tue Aug 17, 2010 9:36 am

per momentin sa hyra ne forum...
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per momentin....

Mesazh nga Akili prej Tue Aug 17, 2010 9:55 am

per momentin sa u zgjova praj gjumit...
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per momentin....

Mesazh nga lenti prej Tue Aug 17, 2010 5:00 pm

per momentin erdha prej punes
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per momentin....

Mesazh nga Linddt prej Tue Aug 17, 2010 6:55 pm

per momentin po ndegjoj muzik
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per momentin....

Mesazh nga Ti-n-a prej Thu Aug 19, 2010 11:12 am

per momentin po e degjoj ket keng

Elvana Gjata Ft. Fugaa - Mamani Nejen 2010
avatar
Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per momentin....

Mesazh nga C.r.b.n prej Sat Sep 11, 2010 12:06 pm

per momentin sa hyra ne forum
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per momentin....

Mesazh nga Linddt prej Thu Oct 21, 2010 8:32 pm

po shikoj spitaliks
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per momentin....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi