Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

12 shenjat që tregojnë se ke rënë ne dashuri....

Shko poshtë

12 shenjat që tregojnë se ke rënë ne dashuri....

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 06, 2010 10:46 pm

12 shenjat që tregojnë se ke rënë ne dashuri....

01. Tani që po lexon këtë, kishe vetëm një person ne mendje te gjithë kohën...

02. Do beje çdo gjë për te...

03. Kupton që gjithmonë buzeqesh me vete kur mendon për te

04. Emocionohesh vetëm nga aroma e tij/saj

05. Fillon të mendosh gjithmonë e me shumë për te

06. Fillon te degjosh këngë te lehta

07. Kur sheh atë, nuk i verë njerëzitë e tjerë përreth teje

08. Kur degjon zërin e tij/saj...buzeqesh pa asnjë arsye

09. Kur mendon për te zemra te rreh gjithmonë e me shpejt

10. Pretendon se je e/i turpshem kur je me te

11. Ecen shumë ngadalë kur je me te

12. I rilexon mesazhet e tij/saj shpesh
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi