Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Erdhi koha e modeleve të plota

Shko poshtë

Erdhi koha e modeleve të plota

Mesazh nga Linddt prej Mon Jul 12, 2010 6:48 am

Vit i Ri, forma te reja. Lamtumirë trupa skelet, si të Kate Mossit apo të Victoria Beckhamit. Sot bëjnë karrierë ikonat e reja të bukurisë femërore, vajza e gra te mbushura dhe plot forma.
Kështu V Magazine kthen sytë te modeleë si Candice Huffine, Marquita Pring, Michelle Olson, Tara Lynn e Kasia P. Tara, qartazi mbipeshë nuk e ka problem të pozojë nudo dhe njëkohësisht të jetë shumë sensuale. Përveç fushatave anti-anoreksi askush nuk guxonte të publikonte shërbime të tëra fotografike të modeleve të plota. V Magazine i hap rrugën modeleve të shëndosha për të qenë ikonat e reja të joshjes.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi