Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Cruz e befasuar me suksesin e saj

Shko poshtë

Cruz e befasuar me suksesin e saj

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 12, 2010 3:02 pm


Aktorja fituese e çmimit Oskar, Penelope Cruz, ka dashur të bëhet vallëzuese e baletit kur ka qenë e re.
Cruz, e cila luan krahas një morie yjesh në filmin e ri muzikor “Nine”, ka zbuluar se si fëmijë ajo nuk ka pasur ambicie të bëhet yll filmash.
Ende nuk mund të besoj se kam fituar Oskar vitin e kaluar, për shkak të mënyrës se si jam rritur. Vetëm të ëndërroj për t’u bërë aktore dhe realizoj këtë dukej sikur një film shkencor”, ka thënë Cruz.
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi