Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

George Clooney – një puthës fantastik

Shko poshtë

George Clooney – një puthës fantastik

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 13, 2010 9:23 am

Vera Farmiga thotë se bashkë-aktori i filmit “Up In The Air”, George Clooney, është një person që puth në mënyrë fantastike, por jo më mirë se sa burri i saj Renn Hawkey.
“Sigurisht roli ka qenë i shkëlqyeshëm, skenari ka pasur disa dialogë të mahnitshëm, por hej, jam vajzë dhe motivimi im kryesor për ta pranuar rolin ka qenë fakti se do të vallëzoja me George Clooney”.
“George di të puthet shumë mirë. Ai është shumë xhentëlmen, jo agresiv – duhet të ndaloj tash ose burri im do të tërbohet. Është sikur të jesh në takimin e parë kur puthesh me George Clooney”, ka thënë Farmiga.
Por aktorja thotë Clooney as që i afrohet burrit të saj Renn Hawkey sa i takon puthjes, të cilin e ka përshkruar si më të mirin në botë./
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi