Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Valbona Mema nuk harron

Shko poshtë

Valbona Mema nuk harron

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:17 pm


Thuhet se Valbona Mema është gjithë ditën e zën me program të ngjeshur dhe nëse e sheh, një pjesë të mirë të kohës e kalon me makinë duke udhëtuar.
Valbona Memaka një makinë të re dhe të bukur të vetën,makina është nëngjyrë gri.
Është shumë shofere e kujdesshme, respekton me përpikmëri rregullat e qarkullimit rrugor dhe ajo që nuk harron asnjëherë të bëjë është të vendosë rripin e sigurimit.
Nuk mund ta nisë dot makinën pa të, kështu edhe me forcat rrugore të policisë nuk ka probleme. Ja tek e shohim këngëtarem Valbona Mema në automjetin e saj të preferuar teksa i buzëqesh paparacit.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi