Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Emmy - A Ma Jep?

Shko poshtë

Emmy - A Ma Jep?

Mesazh nga Linddt prej Thu Jul 22, 2010 10:21 am

Teksti i kenges:A ma jep.
Mos u frikso
Lere veten te verteten
E gjen ne pjesen kur me bene te shoh lart
Personale plot skandale intervale
S'dua

A ma jep x6
FM A ma jep
ve-ve-ve-vetem nje here

Sofistikim i jepti jetes
Stili vepres
E gjen ne pjesen kur me ben te shoh lart
Personale plot skandale intervale
S'dua

A ma jep x6
Ti ske nevoj te dalesh per cdo nate
Nji w room ti e ndtyshon ne Club
Aty e ke magjin kur jemi bashk
Se-se-se-se se mendoj me gjat


A ma jep x6
FM A ma jep
ve-ve-ve-vetem nje here
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi