Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Poni - Nje Sekonde

Shko poshtë

Poni - Nje Sekonde

Mesazh nga Linddt prej Mon Aug 09, 2010 7:05 am

Teksti i kenges:


Prit nje sekond
te te them ato qe do
ti me thua nuk kam koh
ke nje vit keshtu vazhdo
dhe vazhdo
veren e nxeht
gjithmon me ty do jem
por sillesh sikur s'je
mundon diçka te verehet
nga une çfar ke?

REF2x
vetem nje fjal e fundit
ato moment qe humbin
nuk eshte von ti e di
zemren time e ke kte nat

Prit nje sekond
te te them ato qe do
ti me thua nuk kam koh
ke nje vit keshtu vazhdo
dhe vazhdo
veren e nxeht
gjithmon me ty do jem
por sillesh sikur s'je
mundon diçka te verehet
nga une çfar ke?

REF5x
vetem nje fjal e fundit
ato moment qe humbin
nuk eshte von ti e di
zemren time e ke kte nat
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi