Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Kobra Aka Helmusi - Per Mc

Shko poshtë

Kobra Aka Helmusi - Per Mc

Mesazh nga Linddt prej Mon Aug 09, 2010 7:08 am

Teksti i kenges:


yeahh ee qetuu ti mledh ment secili qe i thot veti REPER ,ktuu thjeSht ka me Marr ShkoLL SeCili qe i ThoT VetiT MC OkeJJj, eDhee DikuSh Shan Shqip Perr Mu edHee FFol Anejj Knej BLA BLA ,Ni perGjiGjee E ThjeSht &quotMoss t'iSha Kush Jom S'isha qetu Kuu Jom" eDinn Ju ThjeSht kqyre qa oshten TEXTI, kqyre qa oshten fLOW , kqYr qa Jann RIMAt Eyy edhe Kqyr qa oShten KonGaHIT ee You PuSsy MOtherFUCkezz aj qe han Mut per Mu MbylNi Gojat


VerSe1:
aa Pakk ArruGanT kryeSorja Jomm GjiganT ,Fuqii Si eleFanD ju Shtii KejtVe me Ni KanD qe 7 Vjet Une Jom Dal e mu SmuneSh memm Nal e mos Mi kqyr Mu TEXTET Se S'muneSh me Gjet Shum Fjal ,kuR Gjinja Hin Vin Shitn e ma Thin Se Z'din qa Din N'rim S'nin per ne Thojn kuku qa Bin e kAllmin N'bin npirshnin N'rrethIn se Mu Sma NiN komporbijn rima kom sa ni miliOn Ktaa NjerZz N'kIN.
E Ngrihen Kta NjerZ prej StuhiEe i ka Kap InatI faTi i Keq se gat per Zgati o i nGrati S'foderati
Seme Sfati Ktu e PaTii edhe Strati Une e maTi betheNn Shoki hahaha
Ju liDhi N'yje na jem YJE per jU Shkoni nPyJE KOBER Kape qkYje Bima Gumen E ti SHlyJe ee Riniii MshelT n'BUNKERA Si Ktynihera GjDoo Hera i Fort Sjom HaVERA as Me Thika Su Therra


ReF:2x
e BLLAA BLAA BLLLA e gjinnjaa Folin Gjithqkaa e Di qe SjoMm Kerka per zotin Pom Vjen Gjygna apet Kra Per Kra Shqipet Jena Na Na nA e Mbrapa nishata len buja mos nana

RAP:2
Apett Me Flan Pa NafaK PO Dojn Dhipat Mu FlaK Njana Si plak Tjetra Si plaK po Dojn mu pergjak ,Nuk e di qa Jom pak PO Dokna TeroriSt ma mir ni bomB te Shpija se Sa 1 Fjal E PiStt.
InGjinjer I mUzikSs Mshkon per Dore Tehi I ThikS ja kum ni eren taktiKs i Kum ra NFije PiKs ,Kejt MC-t barazt mledhi Minus Shkoj Me gereM Bile Me I Se tjert ti Gjuj Sikur ShkeleM
Le Me rreSht Se Spo Foli , le me Rim Se o teper, Le Me Veper Plum Heker .le Me Diss Se iKin Si leper
E qaj qe thot per Mu dopSin SHkurt e shkqip Koka trestSir
Gjuhen t'thojn i bjen ma ndrysh me pedera tjer
Posh Ni Zot a jom Normal Seriozisht Sjom Jom TalenT Bile Normal ImagjiNo e rzoj fifti sent si ka kush kto ment se ma kari per fam Botrore nuk oshten Diss per Fifticentin ash i ni fmis i shkollS fillOree

REF:
BLLAA BLAA BLLLA e gjinnjaa Folin Gjithqkaa e Di qe SjoMm Kerka per zotin Pom Vjen Gjygna apet Kra Per Kra Shqipet Jena Na Na nA e Mbrapa nishata len buja mos nana
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi