Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Breshka.

Shko poshtë

Breshka.

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 8:46 am

Breshka.
Tu u bazu ne realitetin tone kosovar ku punet po na ecin si Breshka,mendoj qe kish me kon nje tem interesante apo veq mu ashtu mu ka dok ti marrim krahasimet me Breshk.
Psh.

-Breshk,breshk nat e dit qe te shohim pakez drite

-1 Breshk 10 cent.
2 Breshka 10 cent.
3 Breshka 10 cent

-Kuvendi Breshkave t'Kosoves.


ettj` ettj ..
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Breshka.

Mesazh nga Rina%100 prej Sun Aug 15, 2010 12:51 pm

pun pun nat e dit per nje per nje cigare me qibrit
avatar
Rina%100
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 68
PIKE : 128
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 15/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi