Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Supermodelja Naomi Campbell të kërkojë falje

Shko poshtë

Supermodelja Naomi Campbell të kërkojë falje

Mesazh nga No.i.d prej Mon Aug 16, 2010 9:02 amNjë fëmijë i një ushtari të vrarë, ka kërkuar nga Naomi Campbell që t’i tërheqë fjalët e saja gjatë seancës gjyqësore ku supermodelja dëshmoi në rastin e gykimit të ish-presidentit liberian, Charles Taylor.

Supermodelja që është duke dëshmuar në gjykatën për krime të luftës në Hagë për shkak se pranoi të ashtuquajturit ‘diamantë të përgjakur’ nga ish-presidenti liberian, gjatë seancës tha se pozicioni në të cilin gjendej ajo ishte tejet i papërshtatshëm dhe pengesë e madhe.

Këto komente kanë zgjuar polemika, ndërsa tani Kabba Williams nëna e të cilit u vra gjatë luftës liberiane kërkoi nga supermodelja që t’i kërkojë falje popullit liberian.

“Ajo duhet të ketë turp. Është më shumë se një pozitë e papërshtatshme për mijëra të vrarë, mijëra të torturuar dhe mijëra të djegur për së gjalli”, theksoi Williams për Sunday Mirror.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi