Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Big Mama me plane të mëdha për karrierën e saj

Shko poshtë

Big Mama me plane të mëdha për karrierën e saj

Mesazh nga Luani-N prej Tue Aug 17, 2010 7:24 pmPasi humbi hiç më pak se 35 kilogramë, Big Mama ka plane të mëdha për karrierën e saj muzikore, pasi që ajo ka zbuluar për Panorama Plus se do të vazhdojë karrierën e saj muzkore në Turqi.

Siç dihet ‘Bigi’ ka të afërm të saj në Turqi, duke përfshirë këtu një sërë kushërirësh.

Big Mama gjatë një vizite në Turqi kishte rënë në kontakt me një menaxher muzike, të cilit i pëlqyen materialet muzikore të ikonës së pop muzikës shqiptare.

Ajo pritet të vendoset në Stamboll, ku do të nisë karrierën e saj të re muzikore me këngë në gjuhën turke, pa përjashtuar dhe ato në gjuhën shqipe, ndërsa hyrja në tregun turk natyrisht se do t’i garantojnë asaj sukses dhe në veçanti përfitime të mëdha.

avatar
Luani-N
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 188
PIKE : 225
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi