Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

tung nga arbiosi

Shko poshtë

tung nga arbiosi

Mesazh nga arbiosi prej Tue Aug 17, 2010 9:25 pm

prsh jom arbiosi nga istogu 2219
avatar
arbiosi
Antar
Antar

Numri i postimeve : 23
PIKE : 27
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 17/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: tung nga arbiosi

Mesazh nga Linddii prej Tue Aug 17, 2010 9:33 pm

Mir se vjen Arbioss angel3
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: tung nga arbiosi

Mesazh nga arbiosi prej Tue Aug 17, 2010 9:44 pm

flm Razz:P
avatar
arbiosi
Antar
Antar

Numri i postimeve : 23
PIKE : 27
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 17/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: tung nga arbiosi

Mesazh nga Linddt prej Tue Aug 17, 2010 9:57 pm

Mir se vjen Arbios shpresoj tja kalosh sa ma mir ne forumin Deqani-ks
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: tung nga arbiosi

Mesazh nga arbiosi prej Wed Aug 18, 2010 8:27 am

flm flm :p
avatar
arbiosi
Antar
Antar

Numri i postimeve : 23
PIKE : 27
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 17/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: tung nga arbiosi

Mesazh nga No.i.d prej Wed Aug 18, 2010 1:53 pm

Mir se vjen arbios
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: tung nga arbiosi

Mesazh nga Atdhetarja.us prej Wed Aug 18, 2010 2:39 pm

Mir se vjen ne forumin Deqani-ks
avatar
Atdhetarja.us
Antar
Antar

Numri i postimeve : 46
PIKE : 49
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 11/08/2010
Mosha : 26
Vendbanimi : Kosova

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: tung nga arbiosi

Mesazh nga arbiosi prej Wed Aug 18, 2010 3:38 pm

faleminderit te gjitve
avatar
arbiosi
Antar
Antar

Numri i postimeve : 23
PIKE : 27
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 17/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: tung nga arbiosi

Mesazh nga viola prej Wed Aug 18, 2010 3:49 pm

Mir se erdhe ne mesin ton arbionisi te uroj te ja kalosh sa me mir ne kete forum shoqeror dhe argetues befsh sa me shume qef.
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: tung nga arbiosi

Mesazh nga Ti-n-a prej Thu Aug 19, 2010 10:50 am

Mir se vjen Arbios ...

avatar
Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: tung nga arbiosi

Mesazh nga Bjondina e deqanit prej Thu Aug 19, 2010 11:35 am

rshëndetje,

Mir
ë se erdhe Arbios uroj qëndrim kënds

avatar
Bjondina e deqanit
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 58
PIKE : 87
Popullariteti Popullariteti : 3
Data e regjistrimit : 13/07/2010
Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: tung nga arbiosi

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi