Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Cka thot Kurani per ata qe vetvriten?

Shko poshtë

Cka thot Kurani per ata qe vetvriten?

Mesazh nga Akili prej Thu Aug 19, 2010 1:48 pm

Jam teper kurreshtarre te me tregoj dikush se a lejohet vetevrasja ne islam?
Kam lexuar se ne fene kristiane ata qe vetevriten perjashtohen te varrosen ne varreza te perbashketa, po cka ndodh me te vetvraret ne islam, a ju bahet ritual i njejte sikur atyre qe kan nje vdekje te natyrshme?
Me shpres se dikush se shpejti do te me jap sqarime po pres.
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi