Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Join the forum, it's quick and easy

Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.
Deqani-ks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ndoshta neser...

2 posters

Shko poshtë

Ndoshta neser... Empty Ndoshta neser...

Mesazh nga Linddt Thu Aug 19, 2010 9:45 pm

Sa per te shkruar dicka qe ju ka ngelur peng, pa bere, per nje arsye a per nje tjeter... Shkruani, shprehuni, shfryhuni, hidheni tej gjithcka qe ju shqeteson, qe ju bren ndergjegjen.... ( le te mos kete lidhje me temen... ndoshta keshtu eshte me mire... )


Ndoshta neser.... gjithcka do te jete me mire, me pak e komplikuar, me pa probleme... Une nuk dita te sillem atehere kur me shume se kurre kisha nevoje per ty... Ndoshta neser... Ose nje dite tjeter.... Do te te dua me fort, me embel, .... ndoshta neser... sepse sot jam e merzitur, dhe nuk te kam ketu te me nxjerresh nga kjo gjendje e pashqitshme kllapie... A ke per ta kuptuar ndonjehere se sa e rendesishme eshte per mua te te dua?
Linddt
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndoshta neser... Empty Re: Ndoshta neser...

Mesazh nga AnnA Fri Aug 20, 2010 1:44 pm

ndoshta neser sjam gjall Razz
AnnA
AnnA
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 66
PIKE : 69
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 13/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi