Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Gaxha në koncerte, e dashura e tij në plazh

Shko poshtë

Gaxha në koncerte, e dashura e tij në plazh

Mesazh nga Akili prej Mon Aug 30, 2010 12:35 pmDerisa Adrian Gaxha po e shfrytëzon stinën e verës për të realizuar sa më shumë koncerte profitabile, e dashura e tij, Luana Vjollca, po bën qejf nëpër plazhet e bregdetit shqiptar.

Edhe pse të gjithë preferojnë të kalojnë verën në krah të më të dashurve të tyre, Luana, bukuroshja e cila tashmë është rikthyer në krahët e këngëtarit Adrian Gaxha, po i kalon pushimet me shoqëri.

Kjo për shkak se Adriani ka të aranzhuar një morri koncertesh nëpër qytetet bregdetare shqiptare, si dhe në shumë qytete të Maqedonisë, ndërkaq Luana është e lirë në këtë drejtim, kështu që shijon rrezet e diellit në shoqëri të mikeshave.

Dyshja kishin kaluar ca kohë së bashku para fillimit të sezonit veror, kur Luana ishte mysafire e Adrianit në Shkup. Ata thuhet se planifikojnë të pushojnë së bashku edhe dikur më vonë, pasi këngëtari shkupjan të përfundojë sezonin e koncerteve. /Panorama/
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi