Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Kulmi dembelizmit

Shko poshtë

Kulmi dembelizmit

Mesazh nga princ of persia prej Mon Jun 28, 2010 10:58 am

Ishte aq dembel sa dhe gruan e mori shtatzane…
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kulmi dembelizmit

Mesazh nga princ of persia prej Mon Jun 28, 2010 10:58 am

Ishte nje dembel i madh shume aq sa asgje nuk bente, dhe mendojne njerzit cfare te bejne me te. Njeri thote te mos i japim te haje , tjetri mos ti japim te pije e nuk po dinin si te vepronin me te qe te behej njeri ky dembeli.
E marrin dembelin dhe e fusin ne nje thes ta hedhin ne lum, aty takojne nje bari dhe i thote bariu ketyre se cfare keni aty, dhe ata i tregojne se kan dembelin dhe po shkojne ta hedhin ne lum se nuk ben per asgje. Ma lini mua thote ai se mbase me hyn ne pune mua me bagtit. Epo mire u ulen te pushonin pak keta dhe po benin muhabet me bariun dhe ky u jep ca arra ketyre, dhe shkon tek dembeli qe akoma ishte ne thes dhe e pyet"Dembel a do ca arra?" te thyera i ke i pergjigjet dembeli, epo hidheni ne lum se sme hyn ne pune u thote bariu.
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi