Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Sanremo do ta drejtojë Morandi

Shko poshtë

Sanremo do ta drejtojë Morandi

Mesazh nga No.i.d prej Sun Oct 10, 2010 6:14 pm

Festivali i Sanremos 2011 do të drejtohet nga Gianni Morandi.

Vendimi është marrë nga këshilli administrativ i RAI-t i cili ka vendosur që krah tij të jenë Elisabetta Canalis, Belen Rodriguez dhe nga emisioni “Iene”, Luca e Paolo.

Fillimisht për përzgjedhjen e drejtuesve pati diskutime që lindën për shkak të dyshimeve mbi prezencën e Rodriguez.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi