Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

katunari i shkrete.

Shko poshtë

katunari i shkrete.

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 12:21 pm

Nje katunar shkoi te doktori per nje problem te madh.<<o doktor nuk me cohet kur jam ne shpi o burre,vetem ne are me cohet.si ti"a boj se kom 1 muaj qe spo boj gjo me gruan o vella>>.Doktori i jep nje sugjerim:<<kur te shkosh ne are shti me cifte,vjen gruaja dhe...>>.katunari e falenderon dhe largohet.Mbas dy muajsh takohen restesisht te dy dhe doktori e pyet se si po shkon metoda...dhe ai i pergjigjet:<<mire me mire po ka nje muaj qe nuk e shoh gruan se ka filluar sezoni gjuetise>>.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi