Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

‘‘Hangover 2″, komedia më e mirë e të gjitha kohërave

Shko poshtë

‘‘Hangover 2″, komedia më e mirë e të gjitha kohërave

Mesazh nga Linddt prej Tue Jun 21, 2011 2:03 pm


Sipas raportuesve në Hollywood, pjesa e dytë e komedisë ‘Hangover’, është votuar së fundi komedia më e mirë e të gjitha kohërave.
Vazhdimi i pjesës së dytë të ‘Hangover’ është pritur me padurim nga të gjithë adhuruesit e komedive, mirëpo askush deri më sot nuk ka besuar që pjesa e dytë do të tejkaloj kufijtë e së qeshurit.
Siq bënë të ditur ‘Hollywood reporter’, vetëm në javën e parë të shfaqjes së komedisë ‘Hangover 2’ në kinematë Amerikane, kjo komedi ka arritur që të grumbulloj një shumë prej 488.700.000 $ apo 302.100.000 £.
Aktorët të cilët luajn në këtë komedi janë Ed Helms, Zach Galifianakis, Bradley Cooper, Justin Bartha, Heather Graham, Ken Jeong, ndërsa rezhisor i këtij filmi është Todd Phillips njiherit dhe producent bashk me Daniel Goldberg.
Më parë këtë muaj, ylli i komedisë ‘Hangover’, Zach Galifianakis ka zbuluar edhe detajet e një filmi tjetër apo pjesës së tretë të ‘Hangover’, i cili kishte deklaruar në një intervistë se tani vazhdimi tjetër i kësaj komedie mund të përqëndrohet në një arratisje nga një institucion mendor.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi