Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Barsaleta....new 2011

Shko poshtë

Barsaleta....new 2011

Mesazh nga Linddt prej Thu Jun 30, 2011 7:45 pm

Dëgjimi
Bisedojnë dy bionde:
“E kam bërë edhe një vrimë ne vesh!”
“Edhe si po ndihesh, a po dëgjon tash më mirë?”
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaleta....new 2011

Mesazh nga Linddt prej Thu Jun 30, 2011 7:45 pm

Bankomati
Një zotëri në moshë shkon në një klub fitnesi. Duke bërë stërvitje e sheh një vajzë shumë të bukur duke hyrë në klubin e fitnesit. E thërret trajnerin dhe e pyet: “Në cilin aparat duhet të shkoj për ta impresionuar atë bukuroshen?”
Trajneri e sheh nga koka deri te këmbët dhe i përgjigjet: “Hmm, provoje bankomatin në korridor!”.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaleta....new 2011

Mesazh nga Linddt prej Thu Jun 30, 2011 7:46 pm


Mallkimi
Mallkimi më i keq për një taksist:
Dhashtë Zoti që ora e rrymës në shtëpi të ecë si taksimetri!
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaleta....new 2011

Mesazh nga Linddt prej Thu Jun 30, 2011 7:46 pm

Filmi
Biondja del nga kinemaja duke qeshur me zë. E takon një shoqe dhe e pyet:
A ishte filmi me përfundim të lumtur a?
Jo mori ishte me Brad Pittin!
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaleta....new 2011

Mesazh nga Linddt prej Thu Jun 30, 2011 7:47 pm

Chuck Norrisi
Vetëm Chuck Norrisi ka arritur ta bindë gjyshen e tij se nuk është i uritur!
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaleta....new 2011

Mesazh nga Linddt prej Thu Jun 30, 2011 7:47 pm

Studenti
Vjen babai për ta vizituar të birin student herët në mëngjes. I bie ziles dhe ia hapë derën pronarja e banesës.
“A banon këtu Albani?”
“Po banon! Merreni prej korridorit dhe shtrijeni në shtrat në dhomën e parë djathtas”.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaleta....new 2011

Mesazh nga Linddt prej Thu Jun 30, 2011 7:47 pm

Mëkati
Shkon tipi në kishë për tu rrëfyer:
Më fal o At kam bërë mëkat.
Çfarë ke bërë
Kam bërë seks me një lavire.
A ke bërë me atë që punon në bibliotekë?
Jo.
A ke bërë me atë zonjën që punon në trafikë përtej rrugës?
Jo.
A mos ke bërë me atë gruan që punon në kafe në rrugën fqinje?
Jo.
Aha mirë, nuk është me rëndësi. Thuaji dhejtë lutje dhe mos e përsërit më.
Të faleminderit.
Del tipi prej kishës dhe i thotë shokut të tij:
“Hajde vëlla se i mësova edhe tri adresa të reja”
Lajmi i mirë, lajmi i keq
“Kam lajme për ty – një të mirë dhe një të keq”
“Urdhëroni doktor!”
“Ju ka mbetur edhe një ditë jetë”
“Tmerr, tmerr, e çka mund të jetë edhe më keq se kjo?”
“Po përpiqem të të marr në telefon prej ditës së djeshme!”
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaleta....new 2011

Mesazh nga Linddt prej Thu Jun 30, 2011 7:47 pm

Shpallje
Një bionde e bukur dhe e ëmbël, me rrogë mbi 1000 euro, shtëpi me pishinë dhe banesë në qendër të Prishtinës, nuk kërkon asgjë – vetëm lavdërohet.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaleta....new 2011

Mesazh nga Linddt prej Thu Jun 30, 2011 7:48 pm

Dokumenti sekret
Asistentja administrative bionde ia sjellë drejtorit një letër të cilën sapo e kishte shkruar derisa drejtori fliste.
“Këtu ka së paku 20 gabime gjuhësore. Ju as që e keni lexuar”, i thotë drejtori.
“Por, shef, mendova se ky është dokument sekret!”
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaleta....new 2011

Mesazh nga Linddt prej Thu Jun 30, 2011 7:48 pm

Hajnia
Dy shokë e plaçkitin një bankë dhe secili merr nga një thes. Pas disa muajve njëri shok e pyet tjetrin:
“Çka gjete në thesin tënd?”
“Rreth gjysmë milion euro. Kam blerë shtëpi, makinë... e në thesin tënd?”
“Po thesi kishte qenë plot fatura. Po i paguaj ngadalë, me sa po mundem”.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaleta....new 2011

Mesazh nga Linddt prej Thu Jun 30, 2011 7:48 pm

Dhurata
Vjehrrës po i afrohej ditëlindja. Pasi mendoi gjatë dhëndëri ia bleu asaj hapësirën për varr.

Vjehrra mbeti e kënaqur, ia hoqi një gajle të madhe. Vjen ditëlindja tjetër. Pasi mendoi gjatë, dhëndëri nuk i bleu asgjë. Vjehrra e lënduar e pyeti:

“Si është e mundur dhëndër vjet ishe dorëlirë, ndërsa sivjet asgjë?”

“Po çfarë të duhet dhurata, ti as dhuratën e vitit të kaluar nuk e ke shpenzuar!”
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaleta....new 2011

Mesazh nga Linddt prej Thu Jun 30, 2011 7:49 pm

Ndërrimi
Biondja e ulur në autobus kur i afrohet një plakë e cila po qëndronte në këmbë dhe e pyet:
“Oj vajzë e mirë a mund t’i ndërrojmë vendet?”
“Çka, unë të bëhem plakë a?” i përgjigjet biondja.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaleta....new 2011

Mesazh nga Linddt prej Thu Jun 30, 2011 7:49 pm

Kontrolli
Futen në dhomën e mjekut një vajzë e re dhe e bukur së bashku me një plakë.
Mjeku:
“Hajde zhvishu”
Plaka:
“Më falni! Unë kam për tu kontrolluar”
Mjeku:
“Ani po mirë, atëherë nxirre gjuhën”
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaleta....new 2011

Mesazh nga Linddt prej Thu Jun 30, 2011 7:49 pm

Kamerieri dhe gjinekologu
Cili është dallimi ndërmjet kamerierit dhe gjinekologut?
Nuk ka dallim. Të dy punojnë aty ku të tjerët argëtohen.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaleta....new 2011

Mesazh nga Linddt prej Thu Jun 30, 2011 7:49 pm

Shkrepsë
Vjen gjakovari në shtëpi dhe i thotë gruas: “Prapë ish shtrenjtu benzina!”
“Po çka po të intereson t’i nuk ke makinë!”
“Nuk kam makinë, por kam shkrepsë.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaleta....new 2011

Mesazh nga Linddt prej Thu Jun 30, 2011 7:49 pm

Dëgjimi
Bisedojnë dy bionde:
“E kam bërë edhe një vrimë ne vesh!”
“Edhe si po ndihesh, a po dëgjon tash më mirë?”
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaleta....new 2011

Mesazh nga Linddt prej Thu Jun 30, 2011 7:49 pm


Bankomati
Një zotëri në moshë shkon në një klub fitnesi. Duke bërë stërvitje e sheh një vajzë shumë të bukur duke hyrë në klubin e fitnesit. E thërret trajnerin dhe e pyet: “Në cilin aparat duhet të shkoj për ta impresionuar atë bukuroshen?”
Trajneri e sheh nga koka deri te këmbët dhe i përgjigjet: “Hmm, provoje bankomatin në korridor!”.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaleta....new 2011

Mesazh nga Linddt prej Thu Jun 30, 2011 7:50 pm

Studenti
Vjen babai për ta vizituar të birin student herët në mëngjes. I bie ziles dhe ia hapë derën pronarja e banesës.
“A banon këtu Albani?”
“Po banon! Merreni prej korridorit dhe shtrijeni në shtrat në dhomën e parë djathtas”
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaleta....new 2011

Mesazh nga Linddt prej Thu Jun 30, 2011 7:50 pm

Të faleminderit.
Del tipi prej kishës dhe i thotë shokut të tij:
“Hajde vëlla se i mësova edhe tri adresa të reja”
Lajmi i mirë, lajmi i keq
“Kam lajme për ty – një të mirë dhe një të keq”
“Urdhëroni doktor!”
“Ju ka mbetur edhe një ditë jetë”
“Tmerr, tmerr, e çka mund të jetë edhe më keq se kjo?”
“Po përpiqem të të marr në telefon prej ditës së djeshme!”
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaleta....new 2011

Mesazh nga Linddt prej Thu Jun 30, 2011 7:50 pm

Dokumenti sekret
Asistentja administrative bionde ia sjellë drejtorit një letër të cilën sapo e kishte shkruar derisa drejtori fliste.
“Këtu ka së paku 20 gabime gjuhësore. Ju as që e keni lexuar”, i thotë drejtori.
“Por, shef, mendova se ky është dokument sekret!”
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaleta....new 2011

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi