Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Doktoret!!!

Shko poshtë

Doktoret!!!

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:31 pm

Nje here vdiq doktori i zemres dhe kur vajten ne varrim i kishin vene nje zemer tek koka.Gjenekologu e shikon dhe qesh m te madhe.
Te tjeret e shikojne dhe i thone:
-C'ke qe qesh?
-Po ja kur te vdes une cfare do me vini ne koke!!!!!!
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi