Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

C,fare po prisni....??!!!

Shko poshtë

C,fare po prisni....??!!!

Mesazh nga Linddt prej Thu Jun 30, 2011 8:55 pm

Kjo teme ben fjal per dicka qe prisni me padurim sot ..neser..pasneser....
te gjithe ose shumica...jemi ne pritje te dickaje....qe presim te ndodhe ose do donim te ndodhte.... sot ..neser ...pasnesri...a ku di une...po ju cprisni...
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C,fare po prisni....??!!!

Mesazh nga Esi prej Sat Aug 20, 2011 11:50 am

Une ne ditet ne vazhdim pres nje pune dhe fatin e jetes sime
avatar
Esi
Antar
Antar

Numri i postimeve : 37
PIKE : 39
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 20/08/2011
Mosha : 34
Vendbanimi : Në botën time

http://deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi