Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Batuta ne ambjentin familjar....

Shko poshtë

Batuta ne ambjentin familjar....

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:35 pm

kusherira: anisa esht e urt ja merr pula buken nga dora
vllai:jo jo se e ma fort ajo.....
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Batuta ne ambjentin familjar....

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:35 pm

NE klase.....
zysha e letersise:-si e ke emrin ti cun(drejtuar klevinit)
klevini:-ishalla se e tegon njeri emrin tim
reda:-klevini zyshe
klevini:-o reda pse ja tregove mi t'hongshin krymat.....
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi