Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Probabilitet 2

Shko poshtë

Probabilitet 2

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 01, 2011 12:26 am

2)Nje kuti ka 9 kartona me numra nga 1 ne 9.zgjedhim 3 kartona rastesisht njeri pas tjetrit.Gjeni probabilitetin qe numrat e zgjedhur jane me ciftesi te alternuar?
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Probabilitet 2

Mesazh nga lamre860111 prej Mon Jul 04, 2011 8:42 pm

191/504
avatar
lamre860111
Antar
Antar

Numri i postimeve : 1
PIKE : 1
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi