Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Hunting Unlimited 2010

Shko poshtë

Hunting Unlimited 2010

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 01, 2011 4:12 pmGjuetia Unlimited 2010 (2009/ENG/RIP by TPTB)
Viti: 2009 | Anglisht | PC | Zhvilluesi: Software SCS | Publisher: ValuSoft | 277 MB
Genre: Simulator (Shooter / Sport / Gjuetia) / 3D / 1 personi

Popullsisë urbane është e vështirë të imagjinosh veten larg nga qyteti zhurmshme. Ai nuk e kupton se si ju mund të bëni pa klubet e natës, piknik, supermarketet dhe atributet e tjera e pandarë e një qyteti të madh. Megjithatë, nuk është argëtuese se qyteti thjesht nuk është në dispozicion. Dhe ndoshta hapësirën kryesore të jetës urbane - Mungesa e mjaftueshme për të gjuajtur. Ajo është keqkuptim për të ardhur keq mund të korrigjohet nëpërmjet lojës "Gjuetia Big 2009", një nga simulimi më realiste për të gjuetisë date. Ju duhet kujdes bëjnë rrugën e tyre në një pyll virtuale dhe egër, për atë nuk do të trembë lojë, dhe pastaj një e shtënë e tij më të mirë. Gjurmimin e bishës, ju, si gjatë gjuetisë aktuale, do të marrë parasysh shumë faktorë - karakteristikat e peizazhit në zakone të kafshëve. Përveç mënyrën standarde të lojës është mënyra kampionatin, përveç kësaj, ju mund të marrin pjesë në një safari...

Features:
- 8 rajone të mëdha
- Një përzgjedhje e madhe e armëve dhe pajisje
- Mënyrën e karrierës dhe pa-gjuetisë
- Aftësia për të marrë pjesë në një safari

Kërkesat e sistemit:
- Sistemi Operativ: Microsoft ® Windows ® XP ™ / Windows ® Vista ™
- Processor: Intel Pentium 4 1,5 GHz ose ekuivalent AMD Athlon 64 1500
- Memory: 256 MB (Windows XP) / 512 MB (Windows Vista)
- Graphics Card: 3D graphics adapter-me 64 MB memorje, në përputhje me DirectX ® 9.0 (Nvidia GeForce ® ® 3 Ti 500 / ATI Radeon ® 8500 ose më të mirë)
- Sound: Sound card DirectX në përputhje me
- Free hapësirë ​​hard drive: 750 MB
- Software të tjera: DirectX 9.0c
- Controls: Një tastierë dhe maus

Features RIP'a:
- Kjo është në bazë të licencës - ValuSoft -
- Audio cilësisë është 100%
- Video cilësisë është 100%
- Cut të gjitha gjuhët, përveç Anglisht (zëri ndërfaqe dhe anglisht)?
- Mos recoded
- Bashkëngjitur një tabletë nga vitaliteti
- Nuk instalimin e nevojshme
- RIPed nga [TPTB]


Kodi:
from Filesonic:
http://www.filesonic.com/file/1341683204/HUnlimited_2010.zip

from Fileserve:
http://www.fileserve.com/file/vJVHWpT/HUnlimited_2010.zip

from Uploadstation:
http://www.uploadstation.com/file/k9S38GZ/HUnlimited_2010.zip

from Uploading:
http://uploading.com/files/c62a15f2/HUnlimited_2010.zip/

from Wupload:
http://www.wupload.com/file/40042080/HUnlimited_2010.zip
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi