Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Te dhimshme

Shko poshtë

Te dhimshme

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 3:53 pm

Luani si mbret pylli na kishte nje lokal ku te gjitha kafshet e pyllit pinin birra . Nje dite kishin mbaruar birrat dhe luani i thote lepurit : " O lepur shko te shpia ime edhe merr nje arke me birra " . Lepuri ngaqe ishte pertac i tha : " Ehu , thuj breshkes te shkoje " . Dhe luani kshu beri i tha breshkes dhe breshka u nis . Po kta prit e prit ajo spo vjen . Mas 2 oresh luani thot : " Ue , sa u vonu ajo budallja " . Ja pret breshka te dera : " O luan , mos me shaj , se nuk shkova fare .


Edituar për herë të fundit nga Admin në Mon Jun 28, 2010 3:55 pm, edituar 1 herë gjithsej
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Te dhimshme

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 3:53 pm

hin tre njerez te cilet po mburreshin se ne vendin e tyre ishte me nxehte.

tha arabi:NE ARABI ESHTE AQ NXEHTE SAQE VLOJNE LUMENJTE.

ne egjipt eshte aq nxehte saqe ne veme buken para diellit per te pjekur .

ju skeni asgje tha shqiptari:NE I USHQEJME PULAT ME AKULLORE MOS TE NA DALIN VEZET E ZIERA!!!!!
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Te dhimshme

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 3:54 pm

Nje cift i ri, si gjithmone ne naten e pare te marteses na u xhvesh dhendri edhe nusja pu e shihte me habi te madhe edhe e pyet
-More po pse e ke aq te madhe kemben
Dhendri pergjigjet
- Po kur isha i vogel prindrit me linin zbathur
Nusja ja tha nje uuuuuffffffffffffffffffffff
Cke -, i tha dhendri
Po ja -, i thote nusja ,- do ishte me mire te te kishin lene pa brek
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Te dhimshme

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 3:54 pm

Nji dit nji kinez ishte semure dhe merr bosin ne telefon
Bos i thote: un semure jo pune sot
i thot bosi kur un semure kap q* gruan dhe behem mire
mbas nje ore mer kinezi ne telefon!
bos une me mire, ke shtepi te bukur!
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Te dhimshme

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 3:54 pm

nje vajze tere jeten nuk e kishte lene babai te dal jashte nga shtepia deri sa kishte mbushur 18 vjeq.beri 18 vjet vajza dhe doli ne qytet per te paren here,,duke ecur rruges degjonte fjale te ndryshme nga te rinjet si: sex,mardhenie,jom knaq tu bo sex e gjera te tilla.vajza kureshtare per fjalet qe degjoi ne rruge pasi u kthye ne shtepi pyet babain...o babi qeshte sexi??? babai u habit dhe i thot taash te kallxoj une se qfare eshte sexi...merr dhe rraf vajzen mire nje here...sa qe e beri te pije uje me pambuk(keshtu themi ne ne KS)...neyse pas ca kohesh vajzes i erdhi koha te martohet dhe u martua.naten e pare te marteses pasi hyn ne dhome me burrin filloi burri te zhvishet per vete dhe ja bon edhe vajzes zhvishu...vajza se dinte e gjora se per qa e ka fjalen burri dhe e pyet,pse te zhvishem???burri i tha si pse te zhvishesh me bo sex i thote,,,vajza e trishtuar i thote "jaaaaa nje here kom bo sex me babain tim me kurre nuk boj".
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Te dhimshme

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi