Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Te doctori

Shko poshtë

Te doctori

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:19 am

Nje djale kishte problem me syte dhe shkon te shikoje doktorrin e syve. Doktori fillon ekzaminimin e syve dhe mbas 5 minutash i thote- Duhet te ndalosh masturbimin.
Pse doktorr a do te qerrohem? - pyet djali i frikesuar.
Jo, jo - thote doktorri, po ska lezet se po te shohin te gjithe pacientat e tjere
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi