Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Join the forum, it's quick and easy

Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.
Deqani-ks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Babai dhunon vajzën e tij 17 vjeqare

Shko poshtë

Babai dhunon vajzën e tij 17 vjeqare  Empty Babai dhunon vajzën e tij 17 vjeqare

Mesazh nga Linddt Tue Jun 29, 2010 7:29 am

Babai dhunon vajzën e tij 17 vjeqare

Dite me pare , nga shkalla e dyte ne gjykaten Supreme te Kosoves , Po shqyrtohej rasti ku babi e kishte dhunuar dhe lene shtatzene vajzen e tij 17 vjeqare dhe ajo priste te abortonte , ndersa ate , ligji e kishte denuar vetem me 3 vjet burgim.

Majlinda.G. i kishte floket e shprishura , trupi i saj dridhej , ndersa e ema dhe i vellai ngjanin ne kufoma . Ajo here pas here fillonte te qaje ndersa koridori gjysem i erret me shum e bente bindese at dhembje dhe at mjerim. Dhunuesin , gjyqi e kishte denuar vetem me 3 vjet heqje lirie , ndersa ai i kishte larguar dhe nuk i linte me te jetonin ne shtepi ku jetonin gjithnjer.
Dhe pas disa minutave , ajo u alivanos . E ema u shqetesua , i vellai nuk jipej dhe aq shikimi i tij i vrazhde . dhe turpi qe i kishte shkakturar atij e kishin shenderruar ne njeri hijerende
Majlinda.G. e derguan ne spital pasi qe edhe ashtu duhej te abortonte.

Mjekeja e pyeti : '' Pse duhet te abortoshe A nuk mund ta lindesh femijene Pse po e vret!e''

Ajo mbeti ne spital . ndersa vellau dhe e ema u larguan
Pasi e kishin kryer abortimin nje gazetare e ngulte kembe qe ajo te ja jipte rrefimin e saj.

Pak E njihja babin tim!

Majlinda.G. perbiu lotet kush e di per te saten her edhe tha: '' Un kete njeri qe e quajta me vite baba , e kisha pare shum rralle ., me kujtohet pak nga femirija dhe ndonjeher kur nena thoshte se babai na ka derguar pak para sa per te mbetur gjalle. Krejt qka kujtoj para dhunimit qe me beri ishin ca dhurata qe na i solli , kur u kthye nga Gjermania . Jam rritur pa pranin e tij ndaj kur ai erdhi dhe me puthte un ndihesha keq , ndihesha sikur kete ta bente nje njeri i hauj e jo babai im. Ai me perqafonte vazhdimisht dhe jo vetem qe kalimthi perkedhelte vithet e mija , por qe kete dashuri njesoj nuk ia shfaqte edhe vllaut tim te vetem.
Nje dite kur mbetem vetem ne shtepi ai filloi te me zhveshte . Kundershtova por me rrahu dhe me tha se nese nuk e degjoj , do te na largonte nga shtepia mua , nenen dhe vellaun. Me dhunoi . Kete e perseriti disa her . Pas dhunimit une me nuk ngjaja ne at lozonjaren e nenes dhe kaloja dite duke qare . Te gjith menonin se kam probleme mendore e une as nuk guxoja t'ju tregoja . Nje dite kur kinse me dergonte te mjeku . rruges me dhunoi serisht. Reagova por mu kercenua se do ta vras vellaun dhe nenen Nuk gjeta zgjidhje tjeter dhe i tregova axhes dhe dajes . Daja mori revolen ta vriste! Lajmeruan policin dhe ja tash ku jam: Un po abortoj nje femij te dhunimit nga babai im dhe do te doja te vdisja .E jo te jetoja me tej '' tha ajo dhe serish lotet i binin fytyres dhe i rreshqitenin ne flokun e shprishur si jeta e saj !!
Linddt
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi