Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

ZoneAlarm Free 9.2.042.000

Shko poshtë

01072010

Mesazh 

ZoneAlarm Free 9.2.042.000

ZoneAlarm Free 9.2.042.000 | 39.57MB


ZoneAlarm Free Firewall blocks hackers from infiltrating your home PC by hiding your computer from unsolicited network traffic. By detecting and preventing intrusions, ZoneAlarm Free Firewall keeps your PC free from viruses that slow down performance, and spyware that steals your personal information, passwords, and financial data.
* Essential firewall protection
* Be invisible to others online
* New interface makes it even easier - smaller size keeps it light
* Systematically identifies hackers and blocks access attempts

<table style="padding: 0px; margin: 0px; vertical-align: top;"><tr style="padding: 0px; margin: 0px;"><td class="sunside" style="padding: 0px 10px 20px; margin: 0px; vertical-align: top; width: 812px; border-left: 1px solid rgb(233, 233, 233); border-right: 1px solid rgb(233, 233, 233);">
[b]Download
</td></tr></table>
hotfile.com 26-ZA.rar.html
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi