Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Papagalli shkakton kaos në ndeshjen e futbollit

Shko poshtë

Papagalli shkakton kaos në ndeshjen e futbollit

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 02, 2010 10:20 pm

Papagalli shkakton kaos në ndeshjen e futbollit


Papagalli, Me-Tu ishte duke shoqëruar pronaren e tij Irene Kerrigan në një ndeshje në mes dy klubeve angleze të futbollit - Hertfordshire Rangers dhe Hatfield Town.

Arbitri 45-vjeçar i ndeshjes Gary Bailey, ka thënë për gazetën Daily Mirror: "Nuk kam parë ndonjëherë gjëra si kjo.

Kjo grua po qëndronte pranë vijës anësore dhe papritmas e nxori këtë papagall të madh të gjelbër”.

"Çdo herë që unë fishkëlleja zogu e lëshonte po të njëjtin zë. Të gjithë lojtarët ndaleshin dhe u desh që unë t’i lutem përgjegjësit të largojnë papagallin", ka shtuar ai.

"Nuk më ka ndodhë asnjëherë më parë që të largoj nga fusha një papagall", ka përfunduar arbitri.

Përveç fishkëllimës së tij, Me-Tu gjithashtu thërriste “bukuroshë” lojtarët nga kafazi i tij në vijën anësore.

"Ai e adhuron futbollin dhe do ta sjell sërish në ndeshjet tjera", ka thënë pronarja.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi