Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ingrid nis verën me 200 km/orë

Shko poshtë

Ingrid nis verën me 200 km/orë

Mesazh nga linda prej Sat Jul 03, 2010 6:36 pm


Takimet me të janë gjithmonë mbresëlënëse dhe shumë interesante madje.
Këtë herë këngëtares seksi, Ingrid Gjoni, i lindi ideja që intervistën për klipin e ri ta realizonim në makinën e saj tip “Touareg”. Duke qenë se e jeton jetën plot dinamizëm, kërkon që çdo minutë e saj të shfrytëzohet në mënyrë sa më të efektshme.

Është gjithmonë në lëvizje, ka gjithmonë një punë për të bërë dhe si pasojë koha nuk i premton që të ndalojë në bare a restorante të ndryshme për të dhënë intervista… E tillë do të vijë edhe sot në “Bluetooth” për t’i transmetuar edhe lexuesit adrenalinën që shoqëron gjithmonë jetën e saj.

Klipi i ri do të jetë pa diskutim një ndër klipet më të pëlqyera të kësaj vere. Xhirimet për të, kanë zgjatur plot 12 orë pa ndërprerje dhe janë realizuar në Gjirin e Lalzit. Klipi do të ketë 4-5 skena të ndryshme dhe do të na sjellë në secilën prej tyre një Ingrid të ndryshuar.

Edhe këtë herë këngëtarja Gjoni, look-un e saj ja ka besuar stilistes Rezarta Skifteri dhe artistes së make-up-it, njëkohësisht stiliste e flokëve në këtë klip, Frida, e cila a qenë gjatë tërë xhirimeve të klipit në dispozicion të Ingridit, së bashku me një ekip prej 6 vajzash. Siç e shihni dhe nga fotot që sjellim ekskluzivisht në “Bluetooth”, Ingridi në këtë klip do të vijë me flokë të shkurtër.
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi