Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

<<...Per c'motiv, do i jepnit menjehere fund nje dashurie?...>>

Shko poshtë

<<...Per c'motiv, do i jepnit menjehere fund nje dashurie?...>>

Mesazh nga No.i.d prej Sun Jul 04, 2010 8:57 am

Cili motiv eshte per ju aq i patolerueshem, sa do i jepnit menjehere fund, nje raporti dashurie...?


Une s'do mendohesha as 2 sek...nese kuptoj qe zemra e tij, nuk rreh me per mua...
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: <<...Per c'motiv, do i jepnit menjehere fund nje dashurie?...>>

Mesazh nga viola prej Tue Aug 17, 2010 12:56 pm

Kur e kuptoj qe me ka tradhetuar dhe genjyer gjat gjith kohes !!
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: <<...Per c'motiv, do i jepnit menjehere fund nje dashurie?...>>

Mesazh nga Shooter-Ks prej Tue Aug 17, 2010 1:12 pm

.......
avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 22

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: <<...Per c'motiv, do i jepnit menjehere fund nje dashurie?...>>

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Tue Aug 17, 2010 6:19 pm

Kure me tradheton e kuptoj nga te tjeret njereze
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: <<...Per c'motiv, do i jepnit menjehere fund nje dashurie?...>>

Mesazh nga Linddt prej Tue Aug 17, 2010 7:09 pm

une per tradhti
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: <<...Per c'motiv, do i jepnit menjehere fund nje dashurie?...>>

Mesazh nga Linddii prej Tue Aug 17, 2010 10:26 pm

Per tradhti edhe unee
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: <<...Per c'motiv, do i jepnit menjehere fund nje dashurie?...>>

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi