Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Si mendoni a eshte e paster dashuria

Shko poshtë

Si mendoni a eshte e paster dashuria

Mesazh nga No.i.d prej Sun Jul 04, 2010 8:58 am

Si medoni a eshte e paster dashura
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si mendoni a eshte e paster dashuria

Mesazh nga Nitt-A prej Sun Jul 04, 2010 6:29 pm

po e paster 100% :shock:
avatar
Nitt-A
Antar
Antar

Numri i postimeve : 49
PIKE : 76
Popullariteti Popullariteti : 15
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si mendoni a eshte e paster dashuria

Mesazh nga viola prej Sun Jul 11, 2010 6:19 am

Eshte e paster me njerzit e paster, shum koh me pare dashuria ka pas vler te madhe ,dita dites po i humb vlera dhe ngjyrat e saj, ne kete bote plot genjeshtra tradheti ,mashtrime,vetem dashuria e sinqert do te jete e paster qe tashme ka shum pak te tilla!
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si mendoni a eshte e paster dashuria

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi