Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

U dashuruan, lindën fëmijë dhe kuptuan se janë gjysmë vëlla e motër

Shko poshtë

U dashuruan, lindën fëmijë dhe kuptuan se janë gjysmë vëlla e motër

Mesazh nga No.i.d prej Sun Jul 04, 2010 9:23 am

U dashuruan, lindën fëmijë dhe kuptuan se janë gjysmë vëlla e motër

Një çift i ri u dashurua pas njohjes në një klub nate, filluan të jetojnë së bashku, madje lindën edhe një fëmijë, ndërsa më vonë kuptuan se janë gjysmë vëlla gjysmë motër. Këtë njohje të jashtëzakonshme e kuptuan pas analizave të ADN-së.
Të dy mbetën të shokuar dhe të tmerruar, por u betuan se do të mbesin bashkë dhe do të lindin më shumë fëmijë. Për ta fajtor është sistemi gjyqësor, i cili i kishte ndaluar ata që ta kuptojnë identitetin e tyre të vërtetë. Ai e zbuloi prejardhjen vetëm pas lindjes së fëmijës më gjysmë motrën.

Çifti në të njëzetat jeton në Leinster, ndërsa rrëfimin e tyre e bënë publike për të tërhequr vërejtjen e tjerëve që të mos gjenden para një situate të tillë. Ata vendosën të mbesin anonimë nga ndikimi që kjo mund të ketë në jetën e djalit të tyre dhe jetën që ata bëjnë, shkruan Daily Mail.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi