Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Pershendetje me nje keng

Shko poshtë

Pershendetje me nje keng

Mesazh nga Bukuroshja Dq prej Sun Jul 04, 2010 10:21 am

Pershendetje me nje keng
avatar
Bukuroshja Dq
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 91
PIKE : 128
Popullariteti Popullariteti : 8
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 23
Vendbanimi : kS

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje me nje keng

Mesazh nga Bukuroshja Dq prej Sun Jul 04, 2010 10:24 am

une ju prsh te gjithve me ket keng...


avatar
Bukuroshja Dq
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 91
PIKE : 128
Popullariteti Popullariteti : 8
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 23
Vendbanimi : kS

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje me nje keng

Mesazh nga cani prej Wed Jul 07, 2010 4:55 pm

je peshendes me kengen e noizyt mr. yesterday

cani
Antar
Antar

Numri i postimeve : 10
PIKE : 12
Popullariteti Popullariteti : 2
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje me nje keng

Mesazh nga Genta prej Fri Jul 09, 2010 8:25 am

prsh edhe nga une

Genta
Antar
Antar

Numri i postimeve : 7
PIKE : 9
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 09/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje me nje keng

Mesazh nga AvaTar-Ks prej Wed Jul 14, 2010 7:21 pm

Pershendetje nga une Smile
avatar
AvaTar-Ks
Master
Master

Numri i postimeve : 505
PIKE : 548
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 02/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje me nje keng

Mesazh nga Gressa prej Mon Aug 09, 2010 7:56 am

prsh nga une

avatar
Gressa
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 50
PIKE : 64
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 16/07/2010
Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje me nje keng

Mesazh nga No.i.d prej Fri Sep 03, 2010 8:52 pm

pershendetje me ket keng

Meritol ft. Barooti - Extra (Music Video)
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje me nje keng

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi