Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Soni dhe politika

Shko poshtë

Soni dhe politika

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 09, 2010 4:21 pm[b][color=red]Janë shumë larg, kjo këngëtare dhe politika, të paktën kështu është shprehur këngëtarja e mirënjohur Soni Malaj në një intervistë. “Absolutisht jo, politikën e marr si diçka shumë të vështirë. Unë jam muzikante, d.m.th., muzikantët kanë një shpirt krejt ndryshe, nuk e kanë atë shpirt kaq luftarak, ne jetojmë me pasione, me dashuri në muzikë, jemi goxha më paqësorë, ndërsa politikanët janë më luftarak, luftojnë për një ideal, për diçka më të madhe”, thotë Soni. Ndërsa me humor shton se “ndoshta do të ishte një miksim i lezetshëm se do e qetësoja në darkë, do i këndoja…ahhhaa”. Aktualisht këngëtarja e disa hiteve po jeton në Itali së bashku me balerinin Mirko, me të cilin u njohën në “Dancing with the stars”.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi