Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Soni, album të ri për Valentin, por pa të dashur

Shko poshtë

Soni, album të ri për Valentin, por pa të dashur

Mesazh nga Bjondina e deqanit prej Tue Jul 13, 2010 11:09 pm

Ka zgjedhur pikërisht 14 shkurtin ditën e lansimit të album të saj të ri “Unik”, mirëpo kjo ditë nuk është festë për të, pasi që është pa të dashur.
Sido që të jetë, Soni nuk shqetësohet nga statusi i saj, porse ndihet shumë mirë me veten edhe pa një lidhje dashurie.
Ndërkohë, javën tjetër, këngëtarja do të vijë në një dimension të ri në spektaklin “Dancing With the Stars”, ku për herë të parë do të shohim Sonin në rolin e balerinës.
avatar
Bjondina e deqanit
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 58
PIKE : 87
Popullariteti Popullariteti : 3
Data e regjistrimit : 13/07/2010
Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi