Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Cfare u thoni prinderve kur merrni nota te keqija?

Shko poshtë

Cfare u thoni prinderve kur merrni nota te keqija?

Mesazh nga Linddt prej Sun Jun 27, 2010 2:03 pm

I bej nje dhurate
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare u thoni prinderve kur merrni nota te keqija?

Mesazh nga No.i.d prej Thu Jul 01, 2010 4:32 pm

skallxoj hiq Very Happy
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare u thoni prinderve kur merrni nota te keqija?

Mesazh nga j.e.t.a prej Thu Jul 01, 2010 5:24 pm

sju kallxoj deri sa ta permisoj Very Happy
avatar
j.e.t.a
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 54
PIKE : 99
Popullariteti Popullariteti : 13
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare u thoni prinderve kur merrni nota te keqija?

Mesazh nga tessa prej Thu Jul 01, 2010 6:49 pm

gz tranohet vlla krejt

hahahaha Very Happy

tessa
Antar
Antar

Numri i postimeve : 12
PIKE : 17
Popullariteti Popullariteti : 5
Data e regjistrimit : 28/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare u thoni prinderve kur merrni nota te keqija?

Mesazh nga Nitt-A prej Sun Jul 04, 2010 6:21 pm

haha sju kallxoj hiq :(
avatar
Nitt-A
Antar
Antar

Numri i postimeve : 49
PIKE : 76
Popullariteti Popullariteti : 15
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare u thoni prinderve kur merrni nota te keqija?

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Fri Aug 13, 2010 5:35 am

Hahahah Valla As Une S'tegooJ..!
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare u thoni prinderve kur merrni nota te keqija?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi