Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Çiljeta heq flokët ekstension

Shko poshtë

Çiljeta heq flokët ekstension

Mesazh nga C.r.b.n prej Mon Jul 12, 2010 9:45 pm

Pak muaj më parë e pakënaqur nga flokët e shkurtër këngëtarja Çiljeta Xhilaga vendosit t’i zgjaste ato.
Dhe ne të “Bluetooth” ju sollëm edhe fotot e para, ku Çili u shfaq me flokët e zgjatura “ekstension”. Por duket se nuk është kënaqur me to.
Kështu që nuk e ka zgjatur dhe i ka hequr, për t’u rikthyer sërisht tek flokët e saj të shkurtër, siç e shihni edhe në foto.
Në fakt ajo njihet që eksperimenton me flokët, kjo edhe për shkak se nuk i duhet të vërdalliset nëpër parukeri, pasi mamaja e saj është edhe parukieria e Çilit, që u jep jetë gjithë dëshirave të saj, pa u menduar shumë.

avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi