Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Damon në rolin Bobby Kennedy

Shko poshtë

Damon në rolin Bobby Kennedy

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:35 am

Matt Damon është pranë nënshkrimit për të luajtur rolin e Robert F. Kennedy në një film të ri mbi jetën e politikanit legjendar nga Bostoni.
EOnline.com njofton se ylli i filmit “Bourne Identity” mund të përballet me një sfidë interesante të aktrimit për të luajtur në filmin, i cili do të bazohet në biografinë e shkruar nga Evan Thomas, “Robert F. Kennedy: His Life”.
Sido që të jetë, Damon ende nuk e ka vënë nënshkrimin mbi marrëveshje, ndërsa thuhet se edhe skenari mbi jetën e vëllait më të vogël të presidentit të dikurshëm të SHBA-ve, John F. Kennedy, ende nuk është përfunduar.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi