Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Treni i fundit i Mimozës

Shko poshtë

Treni i fundit i Mimozës

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:15 pm

Çifti Shkumbin Kryeziu dhe Mimoza Mustafa pritet që së shpejti ta hedhin një këngë të re nëpër televizionet kosovare, e cila quhet “Treni i fundit”.
Një burim i afërt më këtë çift thotë se kënga do të transmetohet nëpër TV-të e Kosovës pas dy javëve.
Kjo është kënga e tretë që Shkumbini dhe Mimoza e realizojnë së bashku. Por, kohëve të fundit flitet se Mimoza nuk është duke korrur suksesin që e kishte pritur.

avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi