Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Genta kënga e re “Idolize”

Shko poshtë

Genta kënga e re “Idolize”

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:19 pm

Genta Ismajli edhe njëherë nuk ka dashur të flasë shumë për lidhjen e saj me Milotin në emisionin “Dancin With the Stars”, megjithatë nga ato çfarë ajo ka thënë aty adhuruesit e saj kanë mësuar se ajo për momentin është “single”.
Këngëtarja ka folur edhe për këngën e saj më të re “Idolize”, të cilën e ka realizuar së fundmi dhe më të cilën pritet që të bëjë edhe një garë për futjen në tregun ndërkombëtar.
Genta kohëve të fundit është parë edhe në albumin e një këngëtari turk, me të cilin thuhet se ajo do të realizojë edhe një këngë.

avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi