Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Juliana Pasha do të këndojë anglisht

Shko poshtë

Juliana Pasha do të këndojë anglisht

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:21 pm


Juliana Pasha do ta përfaqësojë Shqipërinë në Eurosong, pritet që të këndojë në gjuhën angleze.
Këngëtarja shqiptar ka thënë për mediet shqiptare, por megjithatë përfaqësuesja e Shqipërisë është duke u kritikuar pasi që nuk është duke e promovuar këngën e saj nëpër media para se të shkojë në Norvegji.
Zakonisht këngëtarët promovojnë këngët e tyre nëpër media dhe mbajnë koncerte nëpër vende evropiane, në mënyrë që kënga e tyre të promovohet sa më shumë.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi