Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Komentet Sygjyrimet Ankesat nDaj Postusve te gjuhes shqipe mun ti vendosni ketu Sontazh

Shko poshtë

Cila nga keto lektysra ju ka pelqyer me se Shumti

10% 10% 
[ 1 ]
10% 10% 
[ 1 ]
10% 10% 
[ 1 ]
10% 10% 
[ 1 ]
10% 10% 
[ 1 ]
10% 10% 
[ 1 ]
10% 10% 
[ 1 ]
10% 10% 
[ 1 ]
10% 10% 
[ 1 ]
10% 10% 
[ 1 ]
 
Totali i votave : 10

Komentet Sygjyrimet Ankesat nDaj Postusve te gjuhes shqipe mun ti vendosni ketu Sontazh

Mesazh nga Shooter-Ks prej Thu Jul 15, 2010 8:19 am

Komentet Sygjyrimet Ankesat nDaj Postusve te gjuhes shqipe mun ti vendosni ketu Sontazh
avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 22

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Komentet Sygjyrimet Ankesat nDaj Postusve te gjuhes shqipe mun ti vendosni ketu Sontazh

Mesazh nga Shooter-Ks prej Thu Jul 15, 2010 8:20 am

Mua me ka pelqyer
1
2
3
9
10
avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 22

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi